Håndballstyret 2019-2020


Ingrid Wiik Larsen Leder – Håndball 97120422 leder.handball@vear.no
Tim Ruhmling J10/Sportslig leder – Håndball 90510669 sportsligleder.handball@vear.no;tim@flexibo.no
Linda Thon Kasserer – Håndball 99575936 kasserer.handball@vear.no
Maiken Nilsen Rønning Sekretær – Håndball 91171117 maiken330@gmail.com
Henning Bragge Sponsoransvarlig – Håndball/Webansvarlig – Håndball 48265680 sponsoransvarlig.handball@vear.no
Ingrid Glad Bratvold Dommerkontakt – Håndball 40002707 ingrid.g.bratvold@gmail.com
Tove Engedalen Arrangementansvarlig – Håndball 40604186 tove.engedalen@sf-nett.no
Anette Nilsen Dugnadsansvarlig – Håndball/Arrangementansvarlig – Håndball 92207263 anette.h.nilsen@gmail.com
Nina Ek Styremedlem – Håndball/Styremedlem 90825392 nina@ekstra.org